Dnes je: Dnes má meniny: Terézia Zajtra: Vladimíra
SPRACOVANIE DREVA
DREVOSTAVBY
ZEMNÉ PRÁCE
Predajňa STIHL
Drevenica Terchová
Zemné práce Menzi Muck

Maruna s.r.o

Terchová 999, 013 06 Terchová

Predajňa STIHL 0940 437 942

Kancelária 0948 111 123

mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Aktuálne novinky

Od 1.12.2012 sa naša spoločnosť MARUNA s.r.o., stala kvalifikovaným predajcom so zabezpečeným servisom značky STIHL a VIKING.

viac informácií..

EU
Autorizovan7 prdajsa STIHL

Ubytovanie

Vitajte!

Vitajte na našich internertový stránkach. Spoločnosť MARUNA s.r.o. je na trhu dlhodobo etablovaná značna kvality. Svoj výrobný program rozdeľujeme do niekoľkých sekcií.

Drevovýroba

DREVOVÝROBA

Patrí medzi naše základné výrobné komodity. V rámci drevovýroby staviame na zákazku drevodomy, zrubové domy, zrubové chaty, zrubové chalupy, sendvičové domy, chalupy, chaty, záhradné altánky, záhradné sedenia a ďalšie výrobky z dreva.

Spracovanie dreva

SPRACOVANIE DREVA

V rámci spracovania dreva vám vieme zabezpečiť rezivo vo všetkých dĺžkach a rozmeroch. Narežeme vám krov, drevené obklady, zrubové obklady, tatranský profil, laty a dosky všetkých rozmerov a dĺžok. Palivové drevo a krbové drevo je samozrejmosťou. Vďaka vlastnej autodoprave šetko dovezieme až k vám domov.

Zemné práce

ZEMNÉ PRÁCE

Výkopy základov, úprava terénu, výkopové práce, úprava extrémne ťažkého terénu, regulácia korýt riek, zarovnanie ciest. Vďaka našim špecializovaným mechanizmom akými sú napríklad kráčajúci báger Menzi Muck, vieme vyhovieť aj tomu najnáročnejšiemu zákazníkovi.

 

Sídlo firmy MARUNA s.r.o.,

MARUNA s.r.o.,

Adresa: Terchová 999
013 06 Terchová

Konatelia:

Ladislav Maruna (0903 832 859)

Ján Maruna (0904 875 852)