Dnes je: Dnes má meniny: Terézia Zajtra: Vladimíra
SPRACOVANIE DREVA
DREVOSTAVBY
ZEMNÉ PRÁCE
Predajňa STIHL
Drevenica Terchová
Zemné práce Menzi Muck

Maruna s.r.o

Terchová 999, 013 06 Terchová

Predajňa STIHL 0940 437 942

Kancelária 0948 111 123

mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Aktuálne novinky

Od 1.12.2012 sa naša spoločnosť MARUNA s.r.o., stala kvalifikovaným predajcom so zabezpečeným servisom značky STIHL a VIKING.

viac informácií..

EU
Autorizovan7 prdajsa STIHL

Ubytovanie

Drevodomy

Drevodomy z našej produkcie sú rodinné domy určené na celoročné bývanie, alebo rekreačné (tzv. víkendové) domy, či rozmerovo menšie víkendové chaty.

Charakteristika drevodomov

Drevodomy majú výborné tepelnoizolačné vlastnosti, ktoré zaručujú nízke vykurovacie náklady. Najvyššia estetická hodnota vyplývajúca z nenapodobiteľnej štruktúry dreva, ktoré je starostlivo vyberané tak, aby dosahovalo tú najvyššiu kvalitu. Spracovanie dreva podlieha najprísnejším kritériam a celý proces jeho výberu vyťaženia a  spracovania prebieha v našej firme. Dodržiavanie všetkých noriem  pri skladovaní, sušení a následnom použití najmodernejších výrobných procesov zaručuje kvalitu, dlhú životnosť a odolnosť našich stavieb.

Výroba drevodomov

Výroba drevodomu počínajúc ťažbou a následným spracovaním dreva prebieha v našej firme. Drevo na výrobu drevodomov nenakupujeme od žiadneho sprostredkovateľa, či inej firmy. Aj preto vám vieme garantovať najlepšiu cenu a najvyššiu kvalitu spracovania. Všetky práce na stavbe vám vieme poskytnúť v rámci našej firmy, náš strojový park je dokonale vybavený na všetky práce potrebné pri výstavbe. Od zemných prác, cez výrobu základovej dosky, realizáciu drevodomu, vnútorných prác až po následné úpravy terénu. Stavbu na kľúč realizujeme bez potreby vykonania určitých prác cez externé firmy. Vďaka týmto skutočnostiam výrazne zhotoviteľovi šetríme čas a hlavne finančné prostriedky!

Rýchlosť výstavby

Vďaka vynikajúcim vlastnostiam dreva, ako stavebného materiálu, vysokej profesionalite a dlhoročným skúsenostiam našich pracovníkov sme schopní realizovať hrubú stavbu drevodomu v rozsahu 2 mesiacov.

Kompletnú stavbu na kľúč zrealizujeme podľa individuálnej dohody so zákazníkom.

Rozsah prác závisí od veľkosti a od zložitosti stavby a prístupnosti terénu. Obrovskou výhodou dreva ako suchého stavebného materiálu je fakt, že je možné určitú časť stavebných prác realizovať aj v zimných mesiacoch.

Vzorové drevodomy

Pri návšteve našej firmy je možné dohodúť si osobnú obhliadku realizácií našej firmy. Pri Vašej návšteve náš pracovník zodpovie všetky Vaše otázky. Našou hlavnou myšlienkou je spokojnosť zákazníka a ku každej stavbe pristupujeme profesionálne, so zreteľom na individuálne požiadavky zákazníka.