Dnes je: Dnes má meniny: Cyprián Zajtra: Václav
SPRACOVANIE DREVA
DREVOSTAVBY
ZEMNÉ PRÁCE
Predajňa STIHL
Drevenica Terchová
Zemné práce Menzi Muck

Maruna s.r.o

Terchová 999, 013 06 Terchová

Predajňa STIHL 0940 437 942

Kancelária 0948 111 123

mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Aktuálne novinky

Od 1.12.2012 sa naša spoločnosť MARUNA s.r.o., stala kvalifikovaným predajcom so zabezpečeným servisom značky STIHL a VIKING.

viac informácií..

EU
Autorizovan7 prdajsa STIHL

Ubytovanie

Predajňa STIHL

Novotovorená predajňa STIHLKoncern STIHL vyvíja, vyrába a predáva motorové stroje pre lesníctvo, záhradu, stavebníctvo a mnoho ďalších oblastí profesionálnych i voľnočasových aktivít. Výrobky STIHL a VIKING sú predávané výhradne prostredníctvom odborných kvalifikovaných predajcov so zabezpečeným servisom.

V celosvetovom meradle je tento predaj zabezpečovaný prostredníctvom 32 dcérskych distribučných centrál na národnej úrovni, viac než 120 nezávislými národnými dovozcami a približne 38 tisícmi odborných predajcov vo viac ako 160 krajinách. STIHL je od roku 1971 najpredávanejšou značkou motorových píl na svete.

Naša spoločnosť MARUNA s.r.o., sa od roku 2012 stala jedným z kvalifikovaných predajcov značky STIHL a VIKING. V našej novootvorenej predajni Vám poradí kvalifikovaný personál. V prípade porcuhy vašej techniky vám zabezpečíme i servisné práce.

 

 

Maruna s.r.o., predajňa STIHL a VIKING Maruna s.r.o., predajňa STIHL a VIKING Maruna s.r.o., predajňa STIHL a VIKING 

Maruna s.r.o., predajňa STIHL a VIKING Maruna s.r.o., predajňa STIHL a VIKING Maruna s.r.o., predajňa STIHL a VIKING