Dnes je: Dnes má meniny: Terézia Zajtra: Vladimíra
SPRACOVANIE DREVA
DREVOSTAVBY
ZEMNÉ PRÁCE
Predajňa STIHL
Drevenica Terchová
Zemné práce Menzi Muck

Maruna s.r.o

Terchová 999, 013 06 Terchová

Predajňa STIHL 0940 437 942

Kancelária 0948 111 123

mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Aktuálne novinky

Od 1.12.2012 sa naša spoločnosť MARUNA s.r.o., stala kvalifikovaným predajcom so zabezpečeným servisom značky STIHL a VIKING.

viac informácií..

EU
Autorizovan7 prdajsa STIHL

Ubytovanie

História firmy

História spoločnosti MARUNA, sa začala písať v roku 2000, kedy sa súrodenci Marunovci pochádzajúci z malebnej osady Marunovia z dedinky Terchová rozhodli založiť si rodinnú firmu. Ich hlavnými komoditami sa stala hlavne ťažba, približovanie a zvoz dreva, zemné práce, výroba stavebného reziva a drevených obkladov, stavba zrubov a drevodomov. 

V roku 2010 prišla transformácia živnostenských oprávnení na spoločnosť s ručením obmedzeným. Svojim profesionálnym prístupom a odborným personálom si vybudovali silnú pozíciu na trhu. Potreba rozšírenia kvality poskytovaných služieb a nezávislosti na ďalších  subdodávateľských firmách, rovnako ako aj rýchlosť výroby a tým následné uspokojenie potrieb zákazníka, viedla k nutnosti zvýšiť kapacity výroby. Preto bola nevyhnutná výstavba nového priemyselného areálu, ktorý by uspokojil všetky potreby firmy. V roku 2013 bude jeho výstavba ukončená.

 

MARUNA - historia firmy MARUNA - historia firmy MARUNA - historia firmy