Dnes je: Dnes má meniny: Terézia Zajtra: Vladimíra
SPRACOVANIE DREVA
DREVOSTAVBY
ZEMNÉ PRÁCE
Predajňa STIHL
Drevenica Terchová
Zemné práce Menzi Muck

Maruna s.r.o

Terchová 999, 013 06 Terchová

Predajňa STIHL 0940 437 942

Kancelária 0948 111 123

mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Aktuálne novinky

Od 1.12.2012 sa naša spoločnosť MARUNA s.r.o., stala kvalifikovaným predajcom so zabezpečeným servisom značky STIHL a VIKING.

viac informácií..

EU
Autorizovan7 prdajsa STIHL

Ubytovanie

Menzi Muck

Menzi Muck, alebo tzv. kráčajúci báger je stroj unikátnej konštrukcie, ktorá umožňuje hydraulicky nastaviť polohu každého kolesa bágra. Tým umožňuje ukotviť stroj v takmer každej pracovnej rovine. To je najväčšia výhoda stroja Menzi Muck - je maximálne stabilný a tým je zaručená jeho maximálna bezpečnosť. Je ideálny na práce v tých najnáročnejších terénoch, na prudkých svahoch, tuneloch, či dokonca vo vode do hĺbky troch metrov! Vďaka uloženiu motora pod kabínou stroja umožňuje obsluhe otáčivosť stroje a následný výhľad v plnom 360° rozsahu, bez tzv. mŕtvych uhlov. 

Naše stroje Menzi Muck obsahujú tzv. mobilnú verziu, ktorej výhodou je preprava stroja po vlastnej osi. Tým sa zvyšuje jeho použiteľnosť aj ako bežne využívaného bágra. Samozrejmosťou je práca v chránených prírodných oblastiach s vysokou šetrnosťou k životnému prostrediu.

Ponúkané služby

  • výkopové práce
  • úprava a rekonštrukcia vodných tokov
  • svahovanie
  • úprava terénu
  • búranie
  • rekultivácia 

Prečo si vybrať nás?

Dlhoročné skúsenosti našich zamestnancov pracujúcich na bágroch Menzi Muck zaisťujú jeho dokonalé ovládanie. Tým zaručujeme najnižší čas potrebný na dosiahnutie dohodnutého rozsahu zemných prác v tej najvyššej kvalite.

 

 Maruna s.r.o. - Menzi Muck Maruna s.r.o. - Menzi Muck Maruna s.r.o. - Menzi Muck